Курсанти ВІТІ імені Героїв Крут на практиці випробовують БПЛА

Добавлено: 26.03.2019 Переглянуто: 1238

Експлуатацію новітніх цифрових засобів зв’язку, розгортання елементів системи управління в польових умовах, написання і використання програмного продукту для автоматизації процесів управління та підтримки прийняття рішень — це лише невеликий перелік вмінь якими повинен володіти випускник військового інституту.

В майбутніх офіцерів випускників навчального закладу розпочався курс посиленої підготовки. В ході практичних занять у високому динамічному темпі курсанти випускних курсів під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедр інституту та досвідчених командирів вдосконалюють знання і практичні навички в роботі зі складними системами власного виробництва такими, як управління БПЛА власного виробництва на яких встановлено власний написаний у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації програмний продукт, що дозволяє ідентифікувати, захоплювати та супроводжувати цілі.

— Бойові дії на Сході країни вкотре довели, що військам зв’язку Збройних Сил України сьогодні потрібні висококласні спеціалісти, які вміло і впевнено володіють сучасними, передовими технологіями в інтересах силових відомств — наголосив керівник зборів курсів посиленої підготовки полковник Олег Петровський.

Практичні польові заняття тривають на базі окремої бригади зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України.

Результатом посиленої підготовки будуть іспити на які для незалежної оцінки запрошені фахівці з навчального центру і бойових частин та підрозділів військ зв’язку.