18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Вперед до перемоги у чемпіонаті з футзалу міста Києва

Добавлено: 19.03.2019 Переглянуто: 225

19 березня у 19-му турі чемпіонату футбольної асоціації студентів м.Києва з футзалу зійшлися лідер чемпіонату - команда «ВІТІ» та команда Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського.

Вже на 2 хвилині гравці військового інституту відкрили рахунок. Протягом всієї гри підопічні Євгенія Лебедя та Андрія Литвиненка володіли перевагою та контролювали хід зустрічі. Як наслідок, перша половина гри закінчилась з рахунком 2:0 на користь нашої команди. Двома забитими м’ячами відзначився один з найкращих бомбардирів чемпіонату Павло Тимофєєв (37 курс, на рахунку Павла Тимофєєва вже 20 забитих голів).

У другій половині зустрічі одним з найкращих був воротар нашої команди Олександр Макаренко (15 курс), завдяки своїй майстерності він декілька разів рятував команду від пропущеного гола та своєю впевненістю надихав наших гравців. Завдяки цьому Савчук Денис (17 курс) відзначився двома забити м’ячами, а остаточну крапку у впевненій перемозі нашої команди поставив незмінний капітан – Юрій Яворський (24 курс). Команда продовжує боротись за найвищі нагороди та робить все, для того щоб здобути перемогу у чемпіонаті з футзалу міста Києва.

Вітаємо наших переможців!!!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net