Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Фізична міць та командний дух: для курсантів ВІТІ відбулось спортивне свято

Добавлено: 03.07.2024 Переглянуто: 163


Для курсантів Військового інституту відбулось захоплююче спортивне свято, яке зібрало курсантів для дружніх змагань та активного відпочинку. Це дійство стало не тільки перевіркою фізичних можливостей майбутніх офіцерів, а й чудовою нагодою для зміцнення командного духу та взаємодії.

Справжні випробовування включали в себе комплекс вправ. Учасники змагалися у різних дисциплінах, що вимагали витривалості, спритності та командної роботи: змагання в зустрічній естафеті 10 на 10 м, естафета на гімнастичному майданчику, змагання з перетягування каната, бій на колоді, баскетбольна естафета, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, комбінована естафета.

Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, завзятість та непереборне бажання перемогти. Однак, у підсумку, головною перемогою стало зміцнення дружби та командного духу серед курсантів. Незважаючи на результати змагань, усі учасники відчули себе переможцями.

Свято не могло б відбутися без підтримки спонсорів. Дякуємо ПрАТ "Оболонь" та Кулиничівський хлібзавод, які надали необхідні ресурси та допомогу, щоб це спортивне свято стало можливим і залишило незабутні враження у всіх учасників та глядачів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх