Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Першокурсники факультету телекомунікаційних систем взяли участь у Всеукраїнському благодійному марафоні

Добавлено: 05.06.2024 Переглянуто: 324


Курсанти першого курсу факультету телекомунікаційних систем взяли участь у Всеукраїнському благодійному марафоні «Активні парки – локації здорової людини».

«Активні парки – локації здорової людини». – це соціальний проєкт Президента України і Міністерства молоді та спорту України, основною метою якого є залучення людей до систематичних тренувальних сесій, спрямованих на розвиток основних рухових якостей - загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.

Для курсантів участь у марафоні стала чудовою можливістю продемонструвати свою фізичну підготовку, а також згуртуватися як команда.

Участь у таких заходах як «Активні парки – локації здорової людини» сприяє не лише фізичному розвитку курсантів, але й їхній соціальній відповідальності та активній громадянській позиції.

Військовослужбовці підкреслили важливість таких ініціатив для згуртування молоді та підвищення рівня обізнаності про здоровий спосіб життя, а також зазначили, що планують і надалі брати участь у подібних заходах, поширюючи ідеї здорового та активного життя серед своїх колег та друзів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх