Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Курсанти ВІТІ відвідали зустріч з Дейвом Ґросманом - підполковником (у відставці) Армії США

Добавлено: 30.05.2024 Переглянуто: 347


Курсанти Військового інституту мали унікальну можливість бути присутніми на заході, який є важливим для їхньої професійної підготовки. Вони взяли участь у зустрічі з підполковником у відставці Армії США Дейвом Ґросманом, одним з провідних світових експертів у галузі військової психології.

Захід було проведено задля обміну досвідом з військовими колективами на тему: «Як досягнути ментальної стійкості в бою». Під час зустрічі, Дейв Ґросман поділився своїми знаннями та досвідом щодо принципів ефективної бойової психологічної підготовки військовослужбовців у сучасних умовах.

У ході дискусії, присутні обговорили принципи ефективної бойової психологічної підготовки військовослужбовців в сучасних умовах, психологічні наслідки модернізаційних змін на полі бою, методи зменшення психіатричних втрат та основні інструменти запобігання виникненню та розвитку ПТСР, а також позаслужбові чинники формування психологічної стійкості та ефективності воїна.

Цей захід став надзвичайно цікавим та корисним для курсантів, адже вони мали змогу почути захоплюючі історії від людини з багаторічним досвідом у сфері військової психології, яка є надзвичайно важливою для майбутніх командирів. На завершення зустрічі, пан Дейв презентував свої книги, які охочі могли отримати з його автографом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх