Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Відбувся щорічний футбольний турнір імені полковника Ігоря Павлова

Добавлено: 29.05.2024 Переглянуто: 374


28 травня на базі навчально-тренувального комплексу імені Баннікова відбувся щорічній футбольний турнір з нагоди Дня народження фахівця у сфері зв'язку - кандидата технічних наук , доцента начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки полковника Павлова Ігоря Михайловича, який героїчно загинув у лютому 2015 року захищаючи незалежність України в зоні проведення анти терористичної операції.

В турнірі взяли участь команди Національного авіаційного університету, Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка , Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

На футбольному турнірі були присутні почесні гості: донька загиблого героя, начальник ВІТІ, 1-й віце президент Української Асоціації Футболу Павло Бойчук, колишній гравець національної збірної України та футбольних клубів ФК ШАХТАР, ФК ДНІПРО, Головний тренер команди Епіцентр Сергій Нагорняк, заступник голови печерської районної у місті Києві державної адміністрації Владислав Зволинський та гравець національної збірної України та гравець футбольного клубу «Арсенал» (Лондон) Олександр Зінченко.

За підсумками турніру командні місця розподілилися наступним чином: четверте місце посіла команда ВІКНУ ім. Т.Шевченка, бронзовим призером стала команда НАУ, почесне срібло здобула команда ІСЗЗІ ім. І.Сікорського, а переможцями турніру стала команда ВІТІ ім. Героїв Крут.

Команди було нагороджено кубками, медалями, грамотами та м'ячами за підписом Президента АУФ Андрія Шевченка, а також календарями та футболками збірної України.

Турнір було організовано за підтримки Української Асоціації футболу, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Партнером заходу виступила компанія ПрАТ «ОБОЛОНЬ».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх