Наукова робота курсантів


Наукова робота курсантів є окремим видом наукової і науково-технічної діяльності, яка проводиться в інституті під керівництвом наукових і науково-педагогічних працівників.

Метою наукової роботи курсантів у військовому інституті є підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, розвиток в них творчого мислення, набуття навичок дослідницької роботи, творчого підходу до вирішення задач бойового застосування з питань телекомунікацій та інформатизації а також вивчення основ організації та проведення наукових досліджень.

В системі військово-наукової роботи курсантів інституту функціонує воєнно-наукове товариство (ВНТ), робота якого регламентується відповідно Положення про воєнно-наукове товариство курсантів інституту.

До складу товариства на цей час входить 13 гуртків чисельністю понад 200 курсантів, які активно залучаються до виконання науково-дослідних робіт, написання наукових праць, участі в різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях, семінарах.

На протязі навчального року курсанти інституту беруть активну участь у заходах, які проводяться інститутом, Міністерством оборони України, Міністерством освіти і науки України, іншими вищими навчальними закладами.

Так у VI Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка курсант Мозертов А.О. зайняв ІІІ місце, а у фінальному етапі XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика курсанти Дніпровська А.М., Мозертов А.О. отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеня.

Активну участь брали наші курсанти в студентських науково-практичній конференціях, олімпіадах, інтернет-олімпіадах.

В квітні – червні в інституті проводиться щорічний конкурс на кращу наукову працю серед курсантів, присвячений Дню науки України, якій регламентується Положенням про конкурсну роботу науково-технічної творчості курсантів інституту.

В минулому навчальному році на конкурс було подано 35 робіт, 20 із них отримали дипломи переможців І, ІІ, ІІІ ступенів. Кращі роботи пропонуються для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Підсумки своєї наукової діяльності за навчальний рік курсанти інституту підводять на щорічної конференції воєнно-наукового товариства інституту, де на пленарному та на секційних засіданнях з доповідями мають можливість виступити с апробацій результатів своїх дипломних робіт члени гуртків, переможці інститутського конкурсу наукових робіт та учасники і переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, де наші курсанти і студенти активно беруть участь і отримають призові місця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх