На базі ВІТІ імені Героїв Крут розпочався триденний оперативно-спеціальний збір керівного складу військ зв’язку Збройних Сил України

Добавлено: 05.03.2019 Переглянуто: 789

Сьогодні 5 березня, на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочався триденний оперативно-спеціальний збір керівного складу військ зв’язку Збройних Сил України.

До заходу, який проходить під головуванням начальника військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майора Володимира Рапка, залучені начальники зв’язку видів ЗС України, оперативних і повітряних командувань, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Об’єднаного оперативного штабу, командири військових частин та представники інших військових формувань.

Учасники збору обговорять перспективи розвитку автоматизованих систем оперативного управління підрозділами з урахуванням набутого досвіду бойових дій на сході України, обміняються поглядами на оптимізацію військ зв’язку, проведення командно-штабних навчань та підготовку фахівців-зв’язківців. Також офіцери практично відпрацюють питання організації зв’язку під час проведення операцій (бойових дій) та складуть іспит.

— Наше завдання — працювати за єдиним замислом, поглиблювати знання сучасного воєнного мистецтва, щоденно навчати підлеглих та покращувати їхню професійну майстерність, — наголосив начальник військ зв’язку Збройних Сил України генерал-майор Володимир Рапко.

Він додав, що нам необхідні досвідчені спеціалісти, які вміло і впевнено володіють сучасними засобами зв’язку та озброєнням й можуть бути «генераторами» нових креативних ідей. Крок за кроком ми продовжуємо наполегливу роботу щодо подальшого забезпечення стійкого управління та трансформації до повної сумісності з країнами НАТО.

Завершиться оперативно-спеціальний збір з керівним складом військ зв’язку ЗС України 7 березня.