Практичне виконання навчальних задач курсантами випускного курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 05.03.2019 Переглянуто: 749

З 25 лютого по 2 березня 2019 року з курсантами випускного курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку на базі БЗНП ВІТІ (смт. Семиполки) було проведено практичне виконання навчальних задач в захищених мережах ІТС. Під час проведення практичних занять були курсанти набули навичок з питань:

експлуатації та застосовування телекомунікаційного обладнання мереж військового зв’язку в польових умовах;

розгортання абонентських телефонних мереж та мереж передачі даних в захищених системах і мережах ІТС;

практична робота на станціях супутникового зв’язку зі складу телекомунікаційних комплектів.

Завдання, які ставили керівники занять були досягнути в повному обсязі. Отримані практичні навички в подальшому стануть в нагоді майбутніми випускникам під час проходження служби за обраною спеціальністю.