УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Міжнародні змагання Google HashCode 2019

Добавлено: 02.03.2019 Переглянуто: 1245

Курсанти факультету Інформаційних технологій прийняли, які навчаються за спеціальністю Комп'ютерні науки прийняли участь в Міжнародних змаганнях Google HashCode 2019.

«Hash Code - це командна програма, організована компанією Google для студентів та професіоналів галузі у всій Європі, на Близькому Сході та в Африці. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували проблему інженерної технології Google, що надана організаторами.

За результатами роботи курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задачі. Найкращий командний результат показали курсанти: Гелета Д.Р., Богуцький В.В.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net