Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Міжнародні змагання Google HashCode 2019

Добавлено: 02.03.2019 Переглянуто: 1327

Курсанти факультету Інформаційних технологій прийняли, які навчаються за спеціальністю Комп'ютерні науки прийняли участь в Міжнародних змаганнях Google HashCode 2019.

«Hash Code - це командна програма, організована компанією Google для студентів та професіоналів галузі у всій Європі, на Близькому Сході та в Африці. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували проблему інженерної технології Google, що надана організаторами.

За результатами роботи курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задачі. Найкращий командний результат показали курсанти: Гелета Д.Р., Богуцький В.В.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net