Міжнародні змагання Google HashCode 2019

Добавлено: 02.03.2019 Переглянуто: 2175

Курсанти факультету Інформаційних технологій прийняли, які навчаються за спеціальністю Комп'ютерні науки прийняли участь в Міжнародних змаганнях Google HashCode 2019.

«Hash Code - це командна програма, організована компанією Google для студентів та професіоналів галузі у всій Європі, на Близькому Сході та в Африці. У складі сформованих команд та обраної мови програмування курсанти на протязі п’яти годин вирішували проблему інженерної технології Google, що надана організаторами.

За результатами роботи курсанти показали злагодженість дій, вміння нестандартно мислити, використовувати відомі алгоритмічні прийоми у вирішенні задачі. Найкращий командний результат показали курсанти: Гелета Д.Р., Богуцький В.В.