УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Підведено підсумки навчального збору з офіцерами-зв’язківцями, кандидатами на навчання в Національному університеті оборони України

Добавлено: 01.03.2019 Переглянуто: 829


На базі Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут під загальним керівництвом начальника військ зв’язку ЗС України - начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ Збройних Сил України проведено 4-х денний навчальний збір з офіцерами-зв’язківцями, кандидатами для здобуття вищої оперативно-тактичної освіти у Національному університеті оборони України.

До заходу залучено близько 80 офіцерів-зв'язківців з різних куточків України.

За словами керівника навчального збору полковника Олега Зароднюка, збори забезпечили поглиблення знань кандидатів з питань повсякденної діяльності Збройних Сил України, основ загальновійськового, бойового, технічного, морально-психологічного забезпечення діяльності військ.

За планом збору було проведено тестування із загальновійськових дисциплін, фахової підготовки, контроль із визначення рівня фізичної підготовленості, тестування зі знання іноземної мови та психологічне тестування із використанням технологій дистанційного навчання.

За результатами попередньої професійної діагностики сформовано рейтинг кандидатів для направлення на вступні випробування.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх