Заняття з плавання із курсантами інституту

Добавлено: 27.02.2019 Переглянуто: 971

З курсантами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, згідно вимогам Тимчасової настанови з фізичної підготовки у ЗС України та навчальної програми з дисципліни «Фізичне виховання та спеціальна фізична підготовка», проводяться заняття з плавання в басейні ЦСК ЗС України під керівництвом досвідченого фахівця, викладача кафедри №2 Володимира Балишева.

Під час проведення занять відпрацьовувалося питання попередження гідрофобії (боязнь води), а також курсанти навчалися правильному диханню під час плавання, триманню на воді, пірнанню у воду, техніці плавання кролем та на спині.

Як зауважив викладач, мета досягнута, курсанти з задоволенням відпрацювали всі поставлені на занятті завдання і з нетерпінням чекають наступних занять.