Курсанти ВІТІ відвідали музично-літературну виставу «Народжена Вільною»

Добавлено: 20.02.2019 Переглянуто: 798

19 лютого 2019 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стали гостями музично-літературної вистави «Народжена Вільною», яка відбулась у колонній залі КМДА.

Програма вистави була створена спеціально до Дня Героїв Небесної Сотні! Щирі пісні визвольного руху українського народу з ХVI по XXI століття, виконані чоловічою хоровою капелою України ім. Л.В. Ревуцького, зачаровували відвідувачів та надихали на думки про долю України та її народу.

Також у виставі були використані тексти реальних листів бійців з фронту, а також уривки з відомих українських літературних творів.

Курсанти впевнені - згадуватимуть виставу з гарними спогадами, адже розвиток сучасної української творчості є вагомим внеском до історії нашої держави!