Курсанти ВІТІ ім. Героїв Крут мали змогу бути гостями на спец-показі справжнього феєричного екшену про перших Кіборгів в історії України

Добавлено: 17.02.2019 Переглянуто: 1133

17 лютого курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут мали змогу бути гостями на спец-показі справжнього феєричного екшену про перших Кіборгів в історії України.

Тема Героїв Крут, які своїм подвигом у 1918 році заклали першу і найважливішу цеглину в фундамент незалежної України, близька нашому інститутові більше, ніж будь-якому навчальному закладу, адже саме вихованці-юнкери Першої школи Богдана Хмельницького (нині – ВІТІ) з честю та гідністю боронили позиції поблизу станції Крути та поклали своє життя за наше щасливе майбутнє.

Ми горді, що ходимо коридорами, де колись юні хлопці, які ще не бачили життя, рішуче та відчайдушно вирішили боронити соборність та цілісність нашої держави до останнього.

Після перегляду першого повнометражного фільму українського кінематографу про подвиг Крутян, абсолютно кожен із запрошених переосмислив багато моментів справжньої істини та патріотизму. Усі ми ще раз пересвідчились у тому, що російський агресор тоді, як і сьогодні, намагався знищити український народ та все, що з ним пов’язано. Легендарний бій триває! За нами правда…

Ми пам’ятаємо! Ми поважаємо! Ми не здаємося без бою!