Випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації

Добавлено: 15.02.2019 Переглянуто: 878

15.02.2019 на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації був проведений черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

Підготовка на курсах здійснювалась для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України з метою оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах.

Вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та отриманням Свідоцтв про підвищення кваліфікації!