УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

На кафедрі військової підготовки проведено науково-практичний семінар на тему “Кібернетична захищеність інформаційно-телекомунікаційних вузлів ІТС”

Добавлено: 12.02.2019 Переглянуто: 711


12 лютого 2019 року на базі кафедри військової підготовки було проведено науково-практичний семінар на тему “Кібернетична захищеність інформаційно-телекомунікаційних вузлів інформаційно-телекомунікаційних систем”.

Основна мета семінару – визначення особливостей та перспективних напрямків розвитку кібернетичного захисту інформаційно-телекомунікаційних вузлів інформаційно-телекомунікаційних систем.

В проведенні семінару прийняли участь науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки і кафедри захисту інформації та кіберзахисту факультету бойового застосування систем управління та зв'язку.

В ході проведення семінару проаналізовано сучасну нормативно-правову базу в галузі кібернетичної безпеки, визначені особливості її застосування при підготовці громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу за спеціальністю організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах. Запропоновано новітні підходи до формування професійних та практичних якостей при вивчені розділу “Військово-технічної підготовки”.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх