Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

08-09 лютого 2019 року було проведено відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед студентів в порограмі IV спартакіади

Добавлено: 12.02.2019 Переглянуто: 958

08-09 лютого було проведено відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед студентів в порограмі IV спартакіади м.Києва серед закладів вищої освіти.

У командній першості I місце посіла команда Національного університету ім Т.Г.Шевченка, II місце – Військового інституту телекомунікацій ім. героїв Крут, ІІІ місце – команда Академії внутрішніх справ.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: вагова категорія 70 кілограмів - Дроздов Віталій 15 курс; вагова категорія 80 кілограмів Котов Артем 36 курс; вагова категорія 90 кілограмів Гончар Микита 36 курс.

Срібними призерами змагань стали: Ковальчук Андрій 36 курс; Полюхович Вікторія 18 курс.

Бронзу вибороли: Левченко Владислав 17 курс; Яцико Юлія 18 курс; Кицу Наталія 18 курс.

Учасники команд-переможців та призери в особистому заліку нагороджені медалями та почесними грамотами.

Підготував команду викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту майстер спорту України капітан Олександр Непомнящий

Команда готується відбути до м. Житомир де у період з 15 по 18 лютого на базі Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова буде проведено Всеармійські змагання «Гвардійський ривок»

Вітаємо переможців і щиро бажаємо нових досягнень!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]