Повік не забудемо подвиги Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України!

Добавлено: 09.02.2019 Переглянуто: 1266

Сьогодні, 9 лютого, на території Міністерства оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на Cході України.

У заході взяли участь рідні загиблих українських Героїв, бойові побратими, заступники Міністра оборони України, начальник військ зв’язку ЗС України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України, перший заступник начальника військ зв’язку ЗС України, офіцери ГУЗІС, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, офіцери, працівники та курсанти – зв’язківці.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від російського агресора.

Сьогодні, 9 лютого, Дзвін Пам’яті пролунав двадцять сім разів...

Серед загиблих цього дня у 2015 році перестали битися серця мужніх патріотів офіцерів-зв’язківців, які героїчно захищали Україну:

Полковник МУЗИКА Артур Сергійович, Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України, випускник інституту в 2002 р;

Полковник ПАВЛОВ Ігор Миколайович, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації;

Полковник ЦИГАНОК Сергій Анатолійович, 330-й центр, вузол фельд’єгерсько-поштового зв’язку ГШ ЗС України;

Підполковник ВАСИЛЕНКО Святослав Вікторович, 330-й центр, вузол фельд’єгерсько-поштового зв’язку ГШ ЗС України, випускник інституту в 2004 р;

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року, “За особисту мужність і високий професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі” вищезазначені офіцери-зв’язківці нагороджені орденом Богдана Хмельницького III ступеню (посмертно).

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!