Професійна орієнтація у Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою

Добавлено: 07.02.2019 Переглянуто: 574

06.02.2019 року в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою начальник кафедри військово-гуманітарних дисциплін полковник Саєнко Олександр Григорович провів зустріч з ліцеїстами-випускниками.

Головним завданням зустрічі було надати випускникам практичні поради і рекомендації з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху, обговорити специфіку навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Ліцеїстам, які виявили неабияку зацікавленість перспективами здобути освіту у ВІТІ, полковник Саєнко О. Г. дав вичерпні відповіді на індивідуальні запитання щодо пакету необхідних документів для вступу та їх оформлення, особливостей вступної компанії у 2019 році.

Професійна орієнтація, яку систематично проводить начальник кафедри військово-гуманітарних дисциплін, полковник Саєнко Олександр Григорович має ефективні результати, що виявляються у численних абітурієнтах, які стають курсантами ВІТІ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net