18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Перемога курсантів ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут у чемпіонаті Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА

Добавлено: 06.02.2019 Переглянуто: 312

03 лютого 2019 року у місті Харкові відбувся чемпіонат Харківської області зі змішаних єдиноборств ММА, в якому прийняли участь близько 100 спортсменів з громадських організацій, Національної гвардії України, поліції, ВВНЗ та спортивних клубів.

В цьому турнірі приймали участь курсанти ВКСС ВІТІ імені Героїв Крут у складі Всеукраїнської федерації бойових мистецтв "БУ-ДО" під керівництвом тренера володаря Чорного поясу з карате, майстра спорту міжнародного класу з карате - Чернецького О.В., та здобули срібну та бронзову медалі:

СРІБЛО: курсант Жунь Віктор - вагова категорія "до 65 кг";

БРОНЗА: курсант Меркулов Олександр - вагова категорія "до 70 кг".

Вітаємо переможців та бажаємо їм наступних успіхів, адже спортивні змагання, тренування не тільки сприяють загартуванню і розвитку військовослужбовців, але, водночас, позитивно впливають на свідомість курсантів, зміцнюють характер, вчать не пасувати перед труднощами та противником. Ці риси, якості вкрай необхідні для подальшої служби у якості молодших командирів та формування майбутнього сержанта!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net