В інституті проведено курси підвищення кваліфікації з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів

Добавлено: 05.02.2019 Переглянуто: 505

Сьогодні завершилися двотижневі курси підвищення кваліфікації з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів, які проводилися на базі кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій.

За результатами проведеного контролю отриманих знань та набутих умінь слухачі курсів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо всіх випускників курсу з успішним завершенням навчання та сподіваємося на подальшу взаємодію щодо обміну інформацією з організації функціонування інформаційних систем та елементів сучасних автоматизованих систем управління військами та озброєнням.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net