Увага! 5 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2019

Добавлено: 05.02.2019 Переглянуто: 1097

Відсьогодні, 5 лютого,в Україні розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 В Україні розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) і триватиме до 25 березня.

Абітурієнти можуть зареєструватися на основну сесію оцінювання, яка триватиме від 21 травня до 13 червня.

Цьогоріч скласти можна максимум чотири предмети із 11 запропонованих.

Для вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут,потрібно обрати предмети тестування максимум чотири:

Українська мова та література (обов'язковий для всіх спеціальностей),

Математика (обов'язковий для всіх спеціальностей),

Фізика або Іноземна мова, або Історія України (для спеціальностей: 122 Комп’ютерні науки, 125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 172 Телекомунікації та радіотехніка),

Фізика або Іноземна мова, або Історія України, або Географія (для спеціальностей: 253 Військове управління (за видами збройних сил), 255 Озброєння та військова техніка).

Зареєструватись на здачу ЗНО можуть також ті, хто вже отримав атестат у попередні роки.