Вшанування пам'яті Героїв бою під Крутами у Полтаві

Добавлено: 29.01.2019 Переглянуто: 1218

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв бою під Крутами, який відбувся 101 рік тому.

29 січня у Полтавському краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений 101 річниці бою під Крутами. На заході були згадані трагічні події січня 1918 року та вшановані всі загиблі. Переглянувши хроніки того дня кожен зміг провести для себе паралель з подіями, які відбувалися у столиці нашої країни у 2013- 2014 роках.

Також, в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П. Котляревського відкрилася фотовиставка «100 років боротьби. Українська революція 1917-1921 років». В експозиції 60 ретро-світлин. На них – історичні будівлі, меморіальні дошки, пам’ятні знаки, пов’язані з добою Української революції.

На цю виставку були запрошені курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ім. Героїв Крут, які долучилися для покладання квітів до пам’ятного знака Українським загиблим козакам.

Ці заходи є важливим внеском у духовний та військово – патріотичний розвиток кожного.