На кафедрі захисту інформації та кіберзахисту завершились курси підвищення кваліфікації з захисту інформації державних інформаційних ресурсів

Добавлено: 29.01.2019 Переглянуто: 1452

З 14 по 29 січня 2019 року на базі кафедри Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводились курси підвищення кваліфікації з офіцерами та службовцями Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Предметом курсів був захист інформації державних інформаційних ресурсів. В рамках курсу розглядались питання захисту автоматизованих робочих місць (кінцевих точок) які обробляють відкриту інформацію та порядок створення комплексних систем захисту інформації.

Основний акцент курсів був направлений на підвищення захисту інформації яка обробляється на персональних комп’ютерах. Розглянуті практичні питання налаштування механізмів захисту операційних систем, антивірусний захист, розмежування доступу користувачів.

За результатами курсу та успішним складанням заліку офіцери та працівники ЗС України отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації.