Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації

Добавлено: 23.01.2019 Переглянуто: 1966

На виконання вимог наказу Міністерства оборони України від 04.04.2017 року №202 “Про організацію та проведення підвищення кваліфікації військовослужбовців, працівників Збройних Сил України та державних службовців Міністерства оборони України та Збройних Сил України” у Військовому інституті з 8 по 23 січня 2019 року проведено Курси підвищення кваліфікації офіцерів з питань розвитку та забезпечення функціонування телекомунікаційних систем, які завершились здачею слухачами комплексного екзамену.

Під час екзамену офіцери показали набуті уміння та навички для якісної експлуатації сучасних засобів (комплексів) зв’язку.