Розпочались чергові курси підвищення кваліфікації з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів

Добавлено: 21.01.2019 Переглянуто: 1671

Сьогодні на базі кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочато чергові курси підвищення кваліфікації з питань розгортання та обслуговування програмно-технічних комплексів, які триватимуть два тижні.

У ході проведення курсів слухачі набудуть теоретичних знань та удосконалять набуті раніше уміння щодо виконання задач з організації функціонування інформаційних систем та елементів сучасних автоматизованих систем управління військами та озброєнням.