Люди витримали – не витримав бетон

Добавлено: 20.01.2019 Переглянуто: 1189

Саме в січні, саме тоді, незважаючи на страх смерті та справжнє пекло попереду, вони тримались, вони не здавались; за це їх нарекли «кіборгами». Відтоді щороку в січні українці з вдячністю та скорботою вшановують пам’ять своїх полеглих героїв, справжніх поводирів української державності!

Курсанти нашого інституту не стали виключенням та не пропустили шансу відвідати музейну експозицію, щоб згадати та вшанувати героїчні подвиги сучасних героїв!

Цілковита тиша, власні думки, сльози гордості на очах! Слава Україні! Слава Героям, що полягли за її суверенність та незалежність там, у Донецькому аеропорту чотири роки назад!

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут закликають всіх українців пам’ятати та пишатись не лише минулим, а й сучасним нашої гордої неньки!