Увага! Зміни в Правилах прийому до ВІТІ імені Героїв Крут у 2019 році

Добавлено: 16.01.2019 Переглянуто: 2079

Інформуємо, що Міністром оборони України підписаний наказ від 29.11.2018 року № 605 "Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства оборони України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 грудня 2018 року № 1452/32904.

Цим наказом затверджені зміни до Особливостей прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів навчальних закладів для підготовки військових фахівців тактичного рівня в умовах особливого періоду, затверджених наказом Міністерства оборони України від 11 травня 2016 року № 248, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 26 травня 2016 року за № 776/28906.

Зміни стосуються умов вступу до ВІТІ імені Героїв Крут випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, а саме:

“Вступники з числа випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які закінчили навчання в рік вступу до ВВНЗ, беруть участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у ВВНЗ або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (за їхнім вибором)”.

Додатково: Військові ліцеї та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою