Розпочались чергові курси з захисту інформації державних інформаційних ресурсів на кафедрі захисту інформації та кіберзахисту

Добавлено: 15.01.2019 Переглянуто: 1168

14 січня 2018 року на базі кафедри Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочались курси підвищення кваліфікації з офіцерами та службовцями Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Предметом курсів є захист інформації державних інформаційних ресурсів. В рамках курсу розглядаються питання захисту автоматизованих робочих місць (кінцевих точок), які обробляють відкриту інформацію та порядок створення комплексних систем захисту інформації.