Другий семестр 2018-2019 навчального року розпочато!

Добавлено: 14.01.2019 Переглянуто: 1437

Після новорічних та різдвяних свят курсанти 1-4 курсів навчання Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут повернулися з канікулярної відпустки.

З 12.01.2019 року у курсантів 1-3 курсів навчання розпочався другий семестр 2018-2019 навчального року. Курсанти 4-их курсів почали працювати над розробкою кваліфікаційних робіт.

Курсанти стверджують, що канікули дали змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близьким та присвятити час улюбленим заняттям, але тим не менш, з нетерпінням чекали початку другого навчального семестру.

Сподіваємось, що відпочинок сприятиме тільки новим здобуткам у навчанні, наполегливості, працелюбності та відвертому прагненні до нових знань, адже вони – це сила!