Увага! 8 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО

Добавлено: 08.01.2019 Переглянуто: 1013

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з математики, історії України, географії, фізики, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Детальна інформація: ПРОБНЕ ЗНО

Обов’язковими умовами вступу до ВІТІ для цивільної молоді є, три сертифікати ЗНО (Українська мова та література, Математика, Фізика або Іноземна мова або Історія України).