26 січня 2019 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Привітання начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Добавлено: 01.01.2019 Переглянуто: 534

Шановні офіцери, сержанти, солдати та працівники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного вам здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя; гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрійною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповнює серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди у ваших сім’ях.

З повагою, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Степаненко Є.О.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net