УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Привітання начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Добавлено: 01.01.2019 Переглянуто: 663

Шановні офіцери, сержанти, солдати та працівники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Міцного вам здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя; гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача! Бажаю, щоб ваша праця завжди була потрійною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирний, а Різдво Христове наповнює серце любов'ю, надією і вірою! Щастя вам, подальших професійних досягнення, миру і злагоди у ваших сім’ях.

З повагою, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Степаненко Є.О.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net