УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Війська зв’язку Збройних Сил України поповнили молодші лейтенанти

Добавлено: 29.12.2018 Переглянуто: 410

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся урочистий випуск сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом, які мають вищу освіту.

Після оголошення наказу про присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант», випускникам було вручено відповідні посвідчення та офіцерські погони.

Подібні курси дають можливість поповнити офіцерський склад військ зв′язку Збройних Сил України молодим поколінням спеціалістів, яке прагне продовжити традиції захисників рідної землі.

За короткий період навчання слухачі курсів отримали ґрунтовні знання та вдосконалили свої навички, що дозволяє їм стати висококваліфікованими фахівцями у галузі телекомунікацій та інформатизації.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net