УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Воїна не можна жаліти, ним слід пишатися!

Добавлено: 29.12.2018 Переглянуто: 363

28.12.2018 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації мали змогу перебувати на лекції викладача української академії лідерства військового капелана УГКЦ Андрія Зелінського. Отець Андрій провів цікаву та різнобічну лекцію на тему «Етос воїна».

Під час півторагодинної бесіди ним були відкриті питання доктрини лідерства; життєвої філософії Збройних Сил України; сучасних цінностей воїна, що набувають нормативних аспектів у побуті та життєдіяльності підрозділів, а також їх національно - патріотичного виховання.

Отець Андрій переконав курсантів на прикладі армій світу в основах ґрунтування військового лідерства, самопожертви, відданості та відповідальності за свої рішення.

Головними висновком та тезисом даної лекції стало уміння перетворювати поразку на нову перемогу, але командою, маючи незламний дух та віру у щасливе майбутнє наших Збройних Сил!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net