УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації

Добавлено: 28.12.2018 Переглянуто: 394

Колектив інституту щиро вітає старшого викладача кафедри Транспортних мереж факультету Телекомунікаційних систем, майора ПОГРЕБНЯК Людмилу Михайлівну з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – Інформаційні технології.

Захист відбувся 26 грудня 2018 року у Спеціалізованій вченій раді Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки працівник ЗСУ Науменко Микола Іванович.

Це результат старання і завзяття, працьовитості й самовіддачі, сили волі і твердості духу. Бажаємо успішного втілення нових творчих досягнень та здійснення професійних планів, натхнення та наснаги для майбутніх наукових пошуків. Життєвих успіхів та наступних перемог!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net