Фінішна пряма трьохмісячної підготовки "молодших лейтенантів" та офіцерів за призовом

Добавлено: 27.12.2018 Переглянуто: 1086

Останнім випробуванням для офіцерів за призовом та майбутніх “молодших лейтенантів” виконанням військовослужбовцями нормативів та навчальних завдань із застосування сучасних систем та засобів зв’язку.

Офіцери та військовослужбовці рядового та сержантського складу під час навчання на заключному етапі на практиці відпрацьовують у складі екіпажів нормативи за спеціальністю: розгортання комплексних апаратних зв’язку, бойового застосування засобів проводового, радіо, супутникового та транкінгового зв’язку. Усі заняття проводилися на розгорнутій техніці в польових умовах та з використанням тактичного фону для виконання навчальних завдань.

Випускники демонструють глибокі знання і навички в опануванні почесної професії офіцера зв’язківця.