УВАГА!!! У зв'язку з проведенням пробного ЗНО з української мови і літератури — 16 березня, з історії України, математики, географії, фізики, іноземних мов — 23 березня. ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут буде проведений у неділю 24 березня 2019 року, запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на 10:00. Адреса: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту

Фінішна пряма трьохмісячної підготовки "молодших лейтенантів" та офіцерів за призовом

Добавлено: 27.12.2018 Переглянуто: 373

Останнім випробуванням для офіцерів за призовом та майбутніх “молодших лейтенантів” виконанням військовослужбовцями нормативів та навчальних завдань із застосування сучасних систем та засобів зв’язку.

Офіцери та військовослужбовці рядового та сержантського складу під час навчання на заключному етапі на практиці відпрацьовують у складі екіпажів нормативи за спеціальністю: розгортання комплексних апаратних зв’язку, бойового застосування засобів проводового, радіо, супутникового та транкінгового зв’язку. Усі заняття проводилися на розгорнутій техніці в польових умовах та з використанням тактичного фону для виконання навчальних завдань.

Випускники демонструють глибокі знання і навички в опануванні почесної професії офіцера зв’язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net