26 січня 2019 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курсанти ВІТІ імені Героїв Крут приєдналися до великої родини українських донорів

Добавлено: 27.12.2018 Переглянуто: 246

Сьогодні, 27.12.2018, курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут мали змогу приєднатися до великої родини українських донорів. Вони здавали кров для дорослих та дітей, яким неабияк потрібна допомога. Донорство є корисним не лише для того, кому дають кров, але й для того хто її здає.

Хоча даний вид волонтерства не є досить популярним в Україні, але курсанти нашого інституту вважають за свій обов’язок допомагати людям, які цього потребують.

Курсанти інституту закликають усіх: Здавайте кров і рятуйте життя разом з нами!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net