Всеукраїнський форум «Безпечна Країна»

Добавлено: 23.12.2018 Переглянуто: 770

22 грудня 2018 року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стали учасниками Всеукраїнського форуму «Безпечна Країна», організатором якого є Українська академія лідерства. Форум відбувся за підтримки Кабінету Міністрів України.

Даний форум є новинкою для молоді, адже складається з нестандартних лекцій та дискусій, практичних воркшопів з самооборони, безпеки на воді, інформаційної безпеки, безпеки дорожнього руху та пожежної безпеки.

Для курсантського складу даний форум став не тільки змістовим, а й пізнавальним, адже кожен дізнався з нього щось нове та цікаве, зокрема про роль співпраці з НАТО для посилення національної безпеки України та безпеку в час воєнних дій.

Сподіваємось на подальшу участь у таких корисних заходах!