Курсанти факультету Телекомунікаційних систем прийняли участь у щорічному Новорічному Балі у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна

Добавлено: 21.12.2018 Переглянуто: 845

Зимова казка, чарівні емоції, гучна музика та яскраві спогади… 20.12.2018 у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся щорічний Новорічний Бал, у якому взяли участь курсанти факультету Телекомунікаційних систем.

Талановиті постановки та енергійні бальні танці запалили прекрасний зимовий вечір… з моменту існування Української армії, військові завжди славились неабиякими манерами та талантами…цей вечір не став виключенням, адже курсанти нашого факультету – справжні майбутні офіцери продемонстрували всім свій хист та вміння.

Кожному танцювальний вечір подарував приємні спогади та незабутні емоції. Сподіваємось, що матимемо змогу і надалі розвивати свої таланти!