УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Зустріч учнів випускних класів міста Ужгород та Мукачево з представником Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут

Добавлено: 13.12.2018 Переглянуто: 757


В актовій залі УЗОШ І-ІІІ ст. №20 - ліцей «Лідер» міста Ужгород відбувся профорієнтаційний захід щодо вступу учнів випускних класів на навчання до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (ВІТІ) ім. Героїв Крут м. Київ. З учнями зустрівся представник інституту начальник кафедри загальної тактики, полковник Павленко О.А., який представив даний навчальний заклад, назвав основні умови вступу, вимоги до абітурієнтів та розповів про призначення і завдання закладу, а це підготовка висококваліфікованих офіцерських кадрів у галузі інформаційних технологій, електроніки та телекомунікацій, наукових кадрів вищої кваліфікації. Також докладно розповів про 6 спеціальностей, на які можна вступати, серед них: комп’ютерні науки, кібербезпека, військове управління тощо. Крім того, у військовому інституті комунікацій та інформатизації є можливість підвищити рівень володіння англійською мовою, для цього створений лінгафонний клас і при закінченні випускник має змогу отримати свідоцтво про особистий рівень володіння іноземною мовою стандарту НАТО. Створені також прекрасні умови для заняття спортом, участі у культурному житті. Павленко О.А. наголосив на перевагах, які чекають курсантів ВІТІ. Навчання відбувається тільки на бюджетній основі, курсант отримує щомісячне грошове забезпечення протягом всього терміну навчання також його забезпечують одягом, харчуванням та місцем проживання. У даному навчальному закладі курсанти, за результатами навчання та участі у суспільній діяльності інституту, заохочуються іменними стипендіями Президента України та Кабінету Міністрів.

Отож, присутні отримали досить вичерпну інформацію від представника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації про навчальний заклад, що безумовно стане випускникам у нагоді при виборі майбутньої професії та навчального закладу, в який вони захочуть вступити.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх