Військово-молодіжний патріотичний проект «Жіночий батальйон»

Добавлено: 12.12.2018 Переглянуто: 1311

У грудні 2018 року на базі Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України (Полтавська область, Нові Санжари) відбувся восьмий обласний військово-молодіжний патріотичний проект «Жіночий батальйон».

У цьому прийняли участь курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, студентки Української медичної стоматологічної академії, Аграрної академії, Полтавського національного педагогічного університету, Полтавського університету економіки та торгівлі, Полтавського національного технічного університету.

Протягом двох днів відбувалися змагання в таких напрямках як:

1. Основи виживання в природних умовах в зимній період.

2. Дії у складі мінометного підрозділу.

3. Тактична медицина.

4. Підготовка снайпера в зимовий період, контрснайперські заходи.

5. Індивідуальна підготовка стрілка.

6. Гірська підготовка.

7. Нічний та денний рейд.

Команда курсантів Військового коледжу здобула першість у таких номінаціях як: Кращий зв’язківець, Відмінна підготовка з тактики

Окремо було відзначено курсанта Ткач Я.В. («кращий зв’язківець») та курсанта Шеметюк Т.В. («кращий командир взводу»).