УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Культурно-просвітницькі заходи у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ

Добавлено: 09.12.2018 Переглянуто: 873


Вже не в перше курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, які показали найкращій результат у навчанні та зразкову військову дисципліну відвідують Полтавський драматичний театр.

08 грудня 2018 року у Полтавському академічному обласному музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя пройшла вистава «Остання любов гетьмана». Режисер-постановник Сергій Миколайович Павлюк.

«Остання любов Гетьмана» — першопрочитання п’єси Анатолія Крима, де «ожила» історія про видатного Івана Мазепу, про людей, які його оточували, звичаї, що трималися за часів його гетьманства, про його любов до Мотрі… та до України. Але, в першу чергу, – це розповідь про особистість — про його вчинки, його пріоритети, його сумніви, його кохання та каяття...

Історична правда про події того часу залишається під тяжким фоліантом різних думок і фактів. То ж, творці вистави обрали інший шлях. «Остання любов Гетьмана» — це спогади про людей, які вже померли. Вони – герої, які мали своїх прихильників, і тих, хто засуджував їхні вчинки. Об’єднує всіх одне – вони люди, як і кожен з нас сьогодні. Не нам судити інших, а молитися…

Метою проведення заходу, було ознайомити курсантів з життєвим шляхом видатного гетьмана Івана Мазепи, життям селян та козаків, національними традиціями, побутом та звичаями українського народу.

Військовослужбовці коледжу з захопленням спостерігали за майстерністю перевтілення творчого колективу Полтавського драматичного театру та були вражені постановою і костюмами акторів.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх