Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Добавлено: 06.12.2018 Переглянуто: 1313

6 грудня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України.

Під час урочистостей начальник інституту полковник Євген Степаненко нагородив кращих військових зв’язківців подяками та нагородами від Міністра оборони України та Начальника військ зв’язку Збройних Сил України.

Після проведення нагороджень особовий склад вітали - військовий оркестр Інституту та учасники художньої самодіяльності (курсанти 181 та 381 навчальних курсів) під керівництвом директора центру «АРТ» Печерського району міста Києва Людмили Павлівни Кияниці.