18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Індивідуальна загальновійськова підготовка військовослужбовців курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації

Добавлено: 04.12.2018 Переглянуто: 445

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації продовжується навчання військовослужбовців на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Черговим етапом набуття практичних навичок і умінь навчальними групами курсів військової підготовки осіб сержантського (старшинського) складу з вищою освітою та курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації для осіб офіцерського складу призваних із запасу було проведення занять з тактичної, розвідувальної, інженерної підготовки, підготовки з РХБЗ, тактичної медицини та вогневої підготовки.

На виконання вимог щодо покращення польової виучки частина практичних занять проводилась у нічний час. Так на заняттях з розвідувальної й інженерної підготовки та підготовки з РХБЗ військовослужбовці, які навчаються на курсах, відпрацьовували питання інженерного обладнання позиції підрозділу, маскування техніки та захисту від хімічної і запалювальної зброї.

З метою якісної підготовки військовослужбовців були проведення заняття з виконання вправи з метання ручних гранат у пішому порядку та вправи навчальних стрільб з АК-74.

В рамках співпраці з військовими лікарями Української військово-медичної академії були проведені практичні заняття з тактичної медицини за програмою підготовки курсу бійця-рятівника.

Надалі слухачів курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації чекає модуль фахової підготовки на сучасних засобах зв’язку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net