18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Курсанти-зв’язківці підтримали військових моряків!

Добавлено: 04.12.2018 Переглянуто: 540


4 грудня 2018 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на урочистому шикуванні підняли прапор Військово-Морських Сил Збройних Сил України на підтримку українських військових моряків, захоплених 25 листопада російською ФСБ в Керченській протоці.

Військовослужбовці інституту пишаються екіпажами українських кораблів «Яни Капу», «Бердянськ» та «Нікополь», проти яких росіяни зухвало порушили норми міжнародного гуманітарного права, застосували зброю і захопили у полон.

Військові зв’язківці вважають дії українських моряків у протистоянні агресору прикладом мужності, витримки і патріотизму для особового складу Збройних Сил України і всього українського народу.

За рішенням загальних зборів особового складу військового інституту прапор ВМС ЗС України буде майоріти на плацу вишу до тих пір поки наші моряки не повернутися з російського полону на Батьківщину.

Тримайтеся, ми з вами, ми один екіпаж, разом переможемо! За нами правда! З нами Бог! Слава Україні!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх