6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Профорієнтаційна робота щодо вступу до Військового інституту та Військового коледжу

Добавлено: 04.12.2018 Переглянуто: 538

Військовослужбовці інституту та військового коледжу продовжують цілеспрямовано проводити профорієнтаційну роботу щодо вступу до Військового інституту телекомунікацій та Військового коледжу сержантського складу та інформатизації імені Героїв Крут.

Так, протягом тижня проведена військово-професійна орієнтація військовослужбовців та цивільної молоді щодо вступу на навчання у 2019 році у Гребінківському РВК, Гімназії №3 та ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Гребінка Полтавської області, Семенівському, Хорольському, Великобагачанському та Чутівському районах Полтавської області. У м.Тульчині на базі Тульчинського ліцею з ПВФП проведений захід з ліцеїстами та учнями випускних класів шкіл міста. У м.Вінниця подібний захід проходив у будинку офіцерів із залученням учнів випускних класів ЗОШ та ПТУ міста.

Майбутні абітурієнти були проінформовані про спеціальності підготовки у Військовому інституті та Військовому коледжі. Випускників як завжди зацікавила інформація щодо можливості навчатися за державним замовленням за такими спеціальностями як Кібербезпека та Комп’ютерні науки. Після проведення профорієнтаційної роботи у навчальних закладах були розміщенні агітаційні оголошення, надані інформаційні буклети.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net