Курсанти та ліцеїсти столиці змагалися у турнірі з міні-футболу до Дня Збройних Сил України

Добавлено: 03.12.2018 Переглянуто: 1155

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшов турнір з міні-футболу присвячений Дню Збройних Сил України, в якому взяли участь курсанти військових вишів столиці та ліцеїсти Київського військового ліцею ім. І. Богуна.

Відкрив турнір – начальник Київського військового ліцею імені І. Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук, який побажав учасникам футбольних баталій успіхів та вдалої командної гри.

Перед початком турніру учасники змагань вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок російської збройної агресії захисників України.

Заступник начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковник Віталій Тарасов розповів, що цей турнір серед навчальних закладів проходить вперше.

Бути у добрій фізичній формі – обов’язок кожного військовослужбовця, а саме командні змагання добре зміцнюють військові колективи. За підсумками спортивного турніру перемогу здобула команда господарів. Інші призові місця відповідно у команд Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.