Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Міжнародне співробітництво

Добавлено: 02.12.2018 Переглянуто: 1160


В рамках міжнародного співробітництва на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшла дводенна запланована зустріч представників Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії та Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.

Метою заходу було обговорення питань двостороннього співробітництва у сфері кібернетичної безпеки, політики, планів Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії, розгляд запланованих спільних проектів та подальшої співпраці.

В перший день візиту перед делегацією Міністерства оборони Грузії виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, який презентував навчальний заклад.

Також він наголосив, що підготовка кібервоїнів у навчальному закладі була розпочата ще в 2003 році і на сьогоднішній день наш військовий виш залишається єдиним в Україні, який здійснює підготовку військових фахівців за цією спеціальністю на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти для Збройних сил України та інших військових формувань.

З презентацією кафедри Захисту інформації та кібербепеки виступив підполковник В’ячеслав Чевардін, який вказав на специфіку та особливості підготовки майбутніх кібервоїнів.

Директор Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії пан Леван Гіоргобіані відмітив високий рівень організації підготовки курсантів та слухачів, потужну наукову та задіяну навчальну матеріально-технічну базу інституту для підготовці фахівців у сфері кібернетичної безпеки.

Начальник відділу міжнародних відносин та розвитку бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії пані Майа Абуладзе ознайомила з досвідом Збройних Сил Грузії в організації та функціонування національної системи кібербезпеки.

В свою чергу з боку керівництва військового інституту було запропоновано перспективну платформу проведення спільних тренувань і занять за напрямком кібербезпека та кіберзахист за участю курсантів і викладачів вишу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх