18 травня 2019 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2019 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Міжнародне співробітництво

Добавлено: 02.12.2018 Переглянуто: 353


В рамках міжнародного співробітництва на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшла дводенна запланована зустріч представників Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії та Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України.

Метою заходу було обговорення питань двостороннього співробітництва у сфері кібернетичної безпеки, політики, планів Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії, розгляд запланованих спільних проектів та подальшої співпраці.

В перший день візиту перед делегацією Міністерства оборони Грузії виступив заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко, який презентував навчальний заклад.

Також він наголосив, що підготовка кібервоїнів у навчальному закладі була розпочата ще в 2003 році і на сьогоднішній день наш військовий виш залишається єдиним в Україні, який здійснює підготовку військових фахівців за цією спеціальністю на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти для Збройних сил України та інших військових формувань.

З презентацією кафедри Захисту інформації та кібербепеки виступив підполковник В’ячеслав Чевардін, який вказав на специфіку та особливості підготовки майбутніх кібервоїнів.

Директор Бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії пан Леван Гіоргобіані відмітив високий рівень організації підготовки курсантів та слухачів, потужну наукову та задіяну навчальну матеріально-технічну базу інституту для підготовці фахівців у сфері кібернетичної безпеки.

Начальник відділу міжнародних відносин та розвитку бюро кібернетичної безпеки Міністерства оборони Грузії пані Майа Абуладзе ознайомила з досвідом Збройних Сил Грузії в організації та функціонування національної системи кібербезпеки.

В свою чергу з боку керівництва військового інституту було запропоновано перспективну платформу проведення спільних тренувань і занять за напрямком кібербезпека та кіберзахист за участю курсантів і викладачів вишу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх