22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 29.11.2018 Переглянуто: 349

28 листопада 2018 року, на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбувся І етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, організаторами якого є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів. Конкурс, започаткований великим філантропом українознавства Петром Яциком майже 20 років тому, сьогодні став одним із найпопулярніших в Україні, повертаючи кожного з нас до витоків самобутності й духовності, потреби особистої причетності до процесів утвердження і розвитку української мови як державної, піднесення її престижу та виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Організований викладачами кафедри, І етап конкурсу запам’ятався справжньою конкурентною боротьбою. Попри досить високий рівень складності завдань, курсанти продемонстрували чудові знання граматики української мови та справжній креатив під час написання творчих робіт.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net