6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Вітаємо переможців у Всеармійському конкурсі “Кращий винахід року”

Добавлено: 28.11.2018 Переглянуто: 837

28 листопада 2018 року на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України проведено Всеармійський конкурс “Кращий винахід року”.

Конкурс проводиться щорічно з метою популяризації винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ Збройних Сил України, Міністерства оборони України та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців. В цьому році для участі в Конкурсі надійшла 181 заявка.

Третє місце в номінації “Техніка зв’язку” посів Патент України № 128248 від 10.09.2018 “Пристрій для заглушення засобів передачі, реєстрації та приймання інформації”, авторами якого є співробітники нашого інституту ХОРОШКО Володимир Олексійович – науковий співробітник наукового центру зв’язку та інформатизації інституту, полковник КУЗАВКОВ Василь Вікторович – начальник кафедри побудови телекомунікаційних систем факультету телекомунікаційних систем, підполковник КАЛАНТАЄВСЬКА Світлана Володимирівна – ад’юнкт науково-організаційного відділу інституту.

Переможців нагороджено дипломом ІІІ ступеня та грошовою премією.

Вітаємо кращих винахідників нашого інституту і віримо, що їх творча енергія буде сприяти розвитку науки у військах зв’язку Збройних Сил України. Невичерпного Вам натхнення та прагнення до нових відкриттів!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net